üye giriş mekan ekle   @neredeneyenir twitter - bizi takip edin neredeneyenir.net Facebook’ta neredeneyenir.net Android Uygulaması Google Play'de
 
Facebook'da paylaş
Twitter'da paylaş


Eskişehir | 02 Nisan 2007 05:01

Editörün Tavsiyesi Söğütönü Alabalık Tesisleri: Alabalık

Kiremitte kaşarlı alabalık yemek için...

Nasıl gidilir:
Bursa yolu 3.km


Benzer Mekanlar:
Okçu Köyü Alabalık Tesisleri: Alabalık
Diğer Eskişehir Mekanları: Eskişehir'de Nerede Ne Yenir?
Yorumlar Mekan Yetkilisiyim

Ekleyen: Dilek EROL
Mekanın web sitesi: http://www.sogutonualabalik.com
Yemek Etiketleri:
balık alabalık kaşarlı alabalık kiremitte alabalık
Bu mekanı Gidilecekler ve Favoriler listenize
eklemek veya oylamak için lütfen giriş yapınız.


Söğütönü Alabalık Tesisleri için henüz kimse video dosyası yüklememiş...


Toplam 8 fotoğraf
Söğütönü Alabalık Tesisleri - Alabalık (Mekanın içinden...) Söğütönü Alabalık Tesisleri - Alabalık (Kaşarlı Alabalık) Söğütönü Alabalık Tesisleri - Alabalık (Kaşarlı Alabalık) Söğütönü Alabalık Tesisleri - Alabalık (Kaşarlı mantarlı alabalık) Söğütönü Alabalık Tesisleri - Alabalık Söğütönü Alabalık Tesisleri - Alabalık (Kamelya) Söğütönü Alabalık Tesisleri - Alabalık (Çocuklarınız için de her şey düşünülmüş...) Söğütönü Alabalık Tesisleri - Alabalık (Yaz Bahçesi)


11 Ağustos 2007 12:54
Patron
Dün Eskişehir'den Bursa'ya geçerken bir mola verelim dedik. Söğütönü'ne oturduk. Mekan yenilenmiş. Güzel masalar ve şemsiyelikler hazırlanmış. 3 kişiydik. Saat 16 civarlarında idi. 1 ya da 2 masa dolu idi. Biz de gölge olan ve güzel bir masa seçtik. Masa 8 kişilikti. Mekan sakin diye ortalama yarım saat takılabileceğimiz için 8 kişilik masaya oturduk. Garsona tam siparişlerimizi vermek üzereyken mekanın sahibi geldi. Bize 8 kişi misiniz diye sordu. Üslubu çok ters idi. Biz de 3 kişi olduğumuzu bir sakıncası olup olmadığını sorduk. Gölge ve ferah olan masanın bu masayı beğendiğimizi söyledik. Hatta gelecek müşteri grubunuz mu var dedik. Adam da bize, belli mi olur, ekmek kapısı burası dedi. Bu lafın üstüne biz de kalktık, mekanı terk ettik.

Sonuç olarak mekanları değiştirmek ve güzelleştirmek kolay olabilir ama müşteri memnuniyeti ön plana alma düşüncesini yerleştirmek o kadar kolay değil.

Sözün özü bir daha uğramayacağım bir mekan oldu.
20 Aralık 2007 23:39
Hicri Aytüre
Söğütönü Tesisleri ile ilgili yazınızı yeni okuma fırsatı buldum. Öncelikli olarak eleştiriniz için teşekkür ediyorum. Maruz kaldığınız olayın eski müdürlerimden herhangi biri tarafından kendini patron olarak tanıtarak kasıtlı olarak yapıldığını düşünüyorum. 13 yıldır ve daha sonrasında bu tesislerde patron sözcüğü telafuz edilmedi. Çünkü Söğütönü Tesisleri'nin ana yönetim kurallarında tesisin sahiplerinin; gelen misafirler, çalışanlar ve yönetenler olduğu açıktır. Tesislerde patron ve mekan sahibi sözcüğü kullanılmamaktadır. Bu sebepten ilgili kişinin işyeri sahibi olmadığı sonucu barizdir. Söz konusu duruma maruz kalan arkadaşlarımı Söğütönü Tesisleri'ne misafirim olarak beklerim ve arkadaşlarla tanışmak isterim. Bu olay hakkında beni bilgilendirdiğiniz için tekrar teşekkür ederim.
Hicri Aytüre
0(222)3130303-04
25 Aralık 2007 12:51
Dilek EROL
Hicri Bey ile telefonda görüşerek ilk yorumun bana ait olduğunu, site yöneticiliği vasfımdan dolayı "Patron" ismini kullanarak yazdığımı kendisine ilettim. Yorumları okuyan site sakinleri için de bir açıklama olsun bu.

Telefon görüşmemizde Hicri Bey, yaşanan durumdan haberdar olduğunu ve söz konusu kişilerin iş yerinden ayrılmış olduğunu tarafımıza iletti.

En kısa sürede Söğütönü Alabalık Tesisleri'ne tekrar giderek yaşanan bu olumsuz olayı unutacağımızı düşünüyorum.

Detayları yine burada yorum olarak ekleyeceğiz.
04 Mart 2008 09:09
Dilek EROL
1 Mart 2008 Cumartesi akşamı, geçtiğimiz Ağustos ayında yaşadığımız olumsuz olayın izlerini silmek için Söğütönü Alabalık Tesisleri'ne gittik.
Mekana girdiğimizde, mekanın misafirleri için herşeyin düşünülmüş olduğunu gördük. Hava soğuk olduğu için ahşap kamelyaların içerisinde kaloriferler çalışır durumda idi. Ek olarak kamelyalarda bekletilen çok sayıdaki polar battaniyeler de kullanmamıza gerek kalmasa da içimizi ısıttı. Kamelyaların birbirine uzak olması, aradığımız sakinliği ve rahatlığı sundu bize.

Gelir gelmez söylediğimiz güveçte kaşarlı mantarlı alabalıklarla karnımızı bir güzel doyurduk. Balıkların yanında gelen taze salata ve sarmadan da geriye bişey bırakmadık tabii :-)

Mekanın sahibi Hicri Bey ile de tanışmış olduk. Kendisiyle keyifli ve güzel bir sohbet ettik. Hicri Bey'in, işine saygı duyan ve bu sektöre yıllarını vermiş bir kişi olduğunu gördük. Yaşadığımız olumsuz olay nedeniyle rahatsızlığını ve üzüntüsünü paylaştı bizimle.
Gördüğümüz kadarı ile de krizleri fırsata ve olumlu bir havaya dönüştürmesini bilen bir yönetici. Bu mekana yıllarını vermiş olsa da buranın eleştirilmesinden son derece hoşnut. Zira gelen yapıcı eleştirilerle mekanın ve verilen hizmetin güzelleşmesi ve kalitenin artması taraftarı.

Buradan kendisine ve personeline tekrar teşekkür ediyoruz.

Söğütönü'ne uğrayacaklar için de önemli bir tavsiye; genç bir garson arkadaş var. Ondan mutlaka bir Türk Kahvesi isteyin ;)
12 Ağustos 2008 09:56
Uğur GÖKÇE
Söğütönü Alabalik Tesisleri'ne; öncelikle Hicri bey ve İnci hanıma, sonra şef Sedat beye ve 09 Ağustos günü hizmet eden tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Evlilik teklifimi yaptığım bu özel geceyi sizler güzelleştirdiniz.

Teşekkürler...

Not: Kahve sürprizi çok güzeldi ve kaşarlı alabalık da mükemmeldi...
11 Mayıs 2009 12:04
bülent ÜNAL
Arkadaşlarımızla bir akşam üzeri bu mekana gittik. Olumsuz izlemimlerle döndük. Bir kere aşırı pahalı ve porsiyonlar karın doyurmuyor. Küçücük bir alabalık 10 TL. Ancak iki tane yerseniz doyabiliyorsunuz. Hiç bir ikram yok. Ne salata ne de aperatif bir şey. Her şey ücrete tabii.
Çay bile ikram etmediler. Servis çok yavaş ve kötü.
Bir daha kesinlikle gitmeyeceğim ve tanıdığım herkese gitmemeleri yönünde telkinde bulanacağım bir yer...
01 Haziran 2009 16:17
Mehmet PARLAK
31 Mayıs Pazar akşamı ben de Söğütönü'nde yemekteydim. Sizin yazdığınız gibi bir şeyle karşılaşmadım. Gayet güzel, harika bir hizmet, böyle bir bahçeye, böyle bir mekana uygun fiyatlarla karşılaştım. Yemekten sonra ikişer bardak da çay içtik.

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim ve gittiğim için çok memnunum.
Ben çok beğendim ve sizin yazdığınız gibi bir şeyle de karşılaşmadım.

Internet'te sitesi var mı diye bakayım dedim ve sizin yazdıklarınızı gördüm. İnsanların kafasında soru işareti kalmasın diye bunu yazdım.

Herkesin gitmesini tavsiye edeceğim bir mekan oldu burası. Artık bütün arkadaş çevreme söylüyorum.
26 Şubat 2010 20:29
Hayal YILDIZTEKİN
Ben 16 yaşndayım ama alabalık yediğim en mükemmel yerlerden biri olan Söğütönü'ne sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum... Yeşillikler ve kuş cıvıltılarının arasında ailemle yediğim yemekten çok etkilendim ve diğer tüm arkadaşlarıma da anlattım. Kardeşlerim, parklarında oynarken ben de ufak beyaz köpeğini sevdim. Bu yeri kurmuş olanlara teşekkür ediyorum.
16 Ağustos 2010 23:30
Balım ADA
Bugün eşimle Söğütönü Alabalık tesisine geldik. Ama hiç memnun kalmadık. Mübarek Ramazan günü bile ne ikram var ne bişey. Allah'ın suyuna bile para alıyorlar. Ayrıca balıklarda tabakta çok özensiz bir biçimde sunulmuştu... Ramazan pidesi dediğiniz taze olur ama bayattı. Valla zor yedik kalktık. Bir daha aslaaaaaa gelmeyi düşünmüyoruz... Burayı beğenen arkadaşlarda ölüm açlığında falan gitmişler herhalde bu kadar beğendiklerine göre....
16 Ekim 2010 13:08
Güray GÖRGÜLÜ
Sögütönü Alabalık Tesisleri, Eskişehir'de gidilebilecek nadide nezih yerlerden birisi bence. Yemekleri, hizmeti ve özellikle ortamıyla oldukça güzel ve dinlendirici. Burayı kuranlara teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Gideceklere de özellikle kiremitte kaşarlı mantarlı alabalığı tavsiye ediyorum.

Yorum ekleyin, bilgi ekleyin, paylaşın...
Yorum yazmak için lütfen giriş yapınız.
Herkese açık olan yorum girişleri SPAM mesajlar nedeniyle sadece üyelerimize açık hale getirilmiştir.

Google Maps üzerinde Söğütönü Alabalık Tesisleri Haritası

Söğütönü Alabalık Tesisleri henüz harita üzerinde işaretlenmemiş. Mekanın yerini aşağıdaki haritada işaretleyebilir ve kaydedebilirsiniz.

Harita yükleniyor...

Adınız Soyadınız: E-posta Adresiniz:anasayfa | hakkımızda | iletişim | blog | RSS
www.neredeneyenir.net | info [at] neredeneyenir.net
© 2007-2019 www.neredeneyenir.net Tüm hakları saklıdır!