üye giriş mekan ekle   @neredeneyenir twitter - bizi takip edin neredeneyenir.net Facebook’ta neredeneyenir.net Android Uygulaması Google Play'de
 
Facebook'da paylaş
Twitter'da paylaş


Bolu | 21 Nisan 2007 00:26

İsmail'in Yeri: Izgara Çeşitleri

Müthiş bir tat eminim ki bildiğinizi zannettiğiniz etin tadı yanlışmış diyecekseniz.

Ayrıca müthiş manzara eşliğinde et ve tavuk yiyebilir, köy ürünlerinden tadabilirsiniz. Bolu Dağı'ndan geçiyorsanız olmazsa olmaz...

Nasıl gidilir:
Bolu Dağı D-100 karayolu üzeri, İstanbul-Ankara arası her araç önünden geçecektir.


Diğer Bolu Mekanları: Bolu'da Nerede Ne Yenir?
Toplam 1 fotoğraf
Fotoğraf yükle »
Yorumlar Mekan Yetkilisiyim

Ekleyen: Nail ÖNDER
Mekanın web sitesi: -
Yemek Etiketleri:
Et tavuk mangal köfte ızgara yoğurt kaymak bal tereyağı
Bu mekanı Gidilecekler ve Favoriler listenize
eklemek veya oylamak için lütfen giriş yapınız.


İsmail'in Yeri için henüz kimse video dosyası yüklememiş...


Toplam 1 fotoğraf
İsmail'in Yeri - Izgara Çeşitleri (Ismail'in Manzarasi)


08 Haziran 2007 19:33
Alpay ARSLANCAN
Bende eski İsmailcilerdenim ama arkadaş hatırına İsmailden az yukarıda solda Muhtar'ın Yeri'ne gitmiştik. Lezzetler üç aşağı beş yukarı aynı ama manzara Muhtardan çok daha süper gözüküyor bir artısı da daha sıcak bir ortam var.
19 Kasım 2007 14:59
Çağrı ÖZTÜRK
4 tene köfteyi 7 milyona satan bu mekanımızın elle tutulur yanı manzarasıdır. O da eklemeyi becerirsem asagıda görebileceğiniz fotoğraflarda olacaktır. Ayrıcana masaya gelen tırnak kadar yağ ve 2 çay kaşığı baldan da para almaktadırlar.
22 Aralık 2007 22:17
Hakan ELALMIŞ
Sadece adı meşhur yerde 2 kişinin 1 kg etle asla doyamacağı mekan.
26 Temmuz 2008 11:56
Ahmet BOZ
Geçenlerde İsmail'in yerinde yemek yedim gerçekten süper. Arkadas iki kişi bir kg etle doymaz yazmış. Biz üç kişi doyduk. Ayrıca tereyağ bala para alınmıyor. Tavsiye ederim.
30 Ağustos 2008 00:07
Ragıp PİROĞLU
Burası Bolu Dağı. Herkes bir defa da olsa burada ızgara yemeli...
12 Ekim 2008 00:47
Bilgin
Bayram dönüşü uğramıştım. İsmail'in Yeri'nin yemekleri çok güzel fakat garsonları (hepsini kastetmiyorum ama genelde içeride servis yapan bir arkadaş) çok itici. Artık eski sıcaklığı kalmamış.
20 Ekim 2008 15:53
İlhan GEBİTEKİN
Arkadaşlar, yolunuz düşerse kesinlikle Akçaabat köftesi yiyin. Tavsiye ederim. Çok nefis.
21 Aralık 2008 20:25
Metin KURT
Lezzeti iyi sayılır ama garsonları çok laubali. Önceden giderdik karnımızı doyurduğumuz gibi huzurlu bir şekilde dönerdik. Ama şimdi lezzet düşmüş kalite hiç yok. İsmail Bey eski işçileri çıkarmış galiba. Servis berbat. İlgi yok paraya doymuşlar.
22 Ocak 2009 14:18
Cemal YETİM
Aman o garsonlar öyle laubali olurlarsa hiç gözünün yaşına bakmayın hemen gönderin. Hiç kimsenin ekmek yediği müesseseyi lekelemeye ve karını düşürmeye hakkı yok. İnsan ekmek yediği yere ihanet eder mi? Aynı şey benim de başıma geldi. Özür bile dilemediler. Yalnız müessese sahibi de sigorta va tazminat ödememek için iki de bir işci çıkarıp yeni işci almamalıdır. Biz türkler biraz para gördük mü hemen kaliteyi düşürüyoruz ve müşteri memnuniyeti ikinci plana itiliyor.
28 Şubat 2009 01:08
Ali CAN
İsmail'in yeri eskiden vazgeçilmezler arasındaydı. Beş yıl önce başlayan eleman kayıpları halen sürüyor sanırım. Eskiden gittiğimizde garsonları daha sıcak ve sempatik gelirdi. Her haliyle Anadolu insanına ait misafirperver bir tavır vardı. İnsan kendini rahat hissediyordu ancak zamanla alıştığımız yüzler birer birer kayboldu. Şimdilerde alakasız ve ilgisiz biryer olmuş...
22 Mart 2009 19:24
Nurdan TANRISEVEN
Yıllardır İstanbul yolculuklarımızda uğramadan geçemediğimiz bir yer. Hiç kötü bir anımız olmadı. Etin lezzeti hiç değişmedi. Ailece dana eti dışında bir et yemediğimiz halde kuzu eti yiyebildiğimiz tek yer burası. Salatası da yazın ayrı bir lezzet. Masaya gelen yağ ve bal için de hiç para ödemedik. Personelde de hiç yanlış bir durumla karşılaşmadık. Bence herkes bir kez de olsa oradaki havayı içine çekip o lezzetleri tatmalı.
21 Mayıs 2009 13:27
Abdullah DİLEK
TAYTEM Dinlenme Tesisleri'ndeki yeni yeriniz hayırlı uğurlu olsun. Ankara'dan dönüşte uğradım. Her şey güzel. Bolu Dağı'ndaki sıcaklık yok ama yine de iyi bir başlangıç.
Benim sorum şu: Sizin telefonunuzu bilmeyen ne yapacak?
Yol boyunca iki üç tane panonuz var. Fakat telefonunuz yazmıyor.
Ben Bolu Dağı'nı arayıp telefon aldım. Ulaşamadım. Tekrar arayıp cep telefonu aldım ve öyle ulaşıp sipariş verdim. Geldiğimde masamız hazırdı.
Tavsiyem panolara telefonları da yazmanız.

Yorum ekleyin, bilgi ekleyin, paylaşın...
Yorum yazmak için lütfen giriş yapınız.
Herkese açık olan yorum girişleri SPAM mesajlar nedeniyle sadece üyelerimize açık hale getirilmiştir.

Google Maps üzerinde İsmail'in Yeri Haritası

İsmail'in Yeri henüz harita üzerinde işaretlenmemiş. Mekanın yerini aşağıdaki haritada işaretleyebilir ve kaydedebilirsiniz.

Harita yükleniyor...

Adınız Soyadınız: E-posta Adresiniz:anasayfa | hakkımızda | iletişim | blog | RSS
www.neredeneyenir.net | info [at] neredeneyenir.net
© 2007-2019 www.neredeneyenir.net Tüm hakları saklıdır!