üye giriş mekan ekle   @neredeneyenir twitter - bizi takip edin neredeneyenir.net Facebook’ta neredeneyenir.net Android Uygulaması Google Play'de
 
Facebook'da paylaş
Twitter'da paylaş


Antalya | 29 Mayıs 2007 12:26

Konyalılar Restaurant: Mevlana Pide, Tandır

Mevlana Pide(Yumurtalı) ve Tandır. Deepo ve Dokuma'da bulunan şubeler ucuz. Lara'daki lüks olan şubesi pahalı olmakla birlikte güzel yerdir. Tavsiye edilir.

Nasıl gidilir:
Deepo, Dokuma, Lara. Eski Lara yolu Antalya Balık Evi'ne gelmeden.
www.konyalilar.com


Diğer Antalya Mekanları: Antalya'da Nerede Ne Yenir?
Fotoğraf yüklenmemiş
Fotoğraf yükle »
Yorumlar Mekan Yetkilisiyim

Ekleyen: Görkem GÜNDOĞDU
Mekanın web sitesi: -
Yemek Etiketleri:
tandır mevlana pide
Bu mekanı Gidilecekler ve Favoriler listenize
eklemek veya oylamak için lütfen giriş yapınız.


Konyalılar Restaurant için henüz kimse video dosyası yüklememiş...


Konyalılar Restaurant için henüz fotoğraf yüklenmemiş! Sizde varsa bekleriz...


21 Eylül 2008 21:07
Ayfer
21.09.2008'de dokunmadan aldığımız tahinli pideler çoook yaglıydı. Sanki tahin degil de yağ pidesi olmuş. Yiyemedik çok kötüydü. Bu size yakışmayan bir pideydi.
20 Kasım 2008 10:42
Murat
Sevgili Konyalılar ailesi, herşey çok güzel. İki şubenizde de yemek yedim. Harikalar yaratıyorsunuz. Ama menünüzde ufak bir değişiklik yapın. Mesela kaburga dolması, ayvalı kavurma.. Ayrıca bu şubelerinizin olduğu yerlerde yok! Yemek için bir dünya yol gidiyoruz... Saygılar, bol kazançlar.
13 Nisan 2009 19:42
Murat ASLAN
O kadar restorana gittim ama böyle paragöz, müşteriye saygısızlığın diz boyu olduğu bir yer görmedim.

Menüye bakıyorsunuz. Garson tepenizde sürekli taciz ediyor "Evet efendim evet efendim" diye. Siz istemeden tabağınıza içli köfte koyuyorlar. İkram mı diye sorduğumda "Hayır efendim 3 TL" diyor. Ya kardeşim o zaman niye ben istemeden koyuyosun. Sanki bedava veriyolar.
Bir de garsonun o tavrı yok muydu! Resmen bin pişman oldum. Yemekler de bir şeye benzese. Hiç memnun kalmadım. DEEPO'daki şubesine gittim. Bir daha önünden bile geçeceğimi zannetmiyorum.
16 Nisan 2009 20:39
Hasan
Konyalılar Restaurant'ın hem Dokuma'daki hem de Depo'daki yemekleri gerçekten de çok güzel. Lara'yı bilmiyorum. Ama salataları için aynı şeyi söyleyemeceğim. Bu konuda, hem tat hem de çeşit olarak çok cimriler. Fiyatlar normalin biraz üzerinde. Ayrıca pek çok yerde müessesenin ikramı olan bazı mezeler ücretli. Mesela içli köfte.
22 Nisan 2009 10:13
Eser SAHiLLiOGLU
Ben içli köftenin ücretsiz ve ikram olarak verildiği bir restoran veya lokanta görmedim şimdiye kadar. Salata, yoğurtlu patlıcan ezmesi, acılı ezme vb. mezeler bir çok yerde ücretsiz ikramdır ancak içli köftenin ikram olduğu bir yer görmedim.


Ancak ikram veya ücretli olması da restoranın/lokantanın tasarrufunda olan bir şeydir. Bu konuda eleştirebileceğim tek konu sorulmadan -ikrammış ve ücretsizmiş gibi- önünüze konması ve sonradan ücrete dahil edilmesi.

Eğer bir ikram siz sormadan masanıza konuyorsa bu ücretsiz bir ikram anlamına gelir benim için. Aksi takdirde yani sorulmadan önünüze konuyorsa ve bundan ücret talep ediliyorsa bu açıkça, yapılacak ödemeyi kabartma çalışmasıdır.

Bu nedenle mekan sahiplerinin bu konuda özen göstermesi gerektiğine inanıyorum.
13 Temmuz 2009 17:30
Erden ENGİZ
Lara şubesinde kuver ücreti alınmasını yadırgıyorum. Avrupa'da mı yaşıyoruz? Zaten balık ücretleri 70TL/kg'dan başlıyor. 7 kişi 400TL ödedik içimiz acıdı. 10-15 kişi de değildik. 1 büyük rakı, deniz levreği, meze-söğüş, çok az ara sıcak.

Asgari ücretin 450TL olduğu bir ortamda çok lüks. Açıkçası bir daha gitmeye çekiniyorum.

Yemek ve servis Lara'da iyi. Çocuklar için kreş bile var. Bunlar olumlu. Ancak Deepo'da servisin iyi olduğu söylenemez.
19 Ağustos 2009 23:59
Kutay
Ben böyle bir restorant görmedim. Gerçekten yukarıda yorum yazan bazı kişiler çok ayıp etmiş. Herhalde Konyalılar dışında hiç bir yerde yemek yememişler ki diğer restoranlardaki servislerin, garsonların nasıl olduğunu bilmiyorlar. Biz aile olarak Konyalılar Restorant'ı çok seviyoruz. Hiç bir yerde bu kaliteyi ve ilgiyi göremiyoruz. Ben Konyalılar Restorant'ın müşterisi olarak sahiplerine ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyor ve onları tebrik ederim.

Yorum ekleyin, bilgi ekleyin, paylaşın...
Yorum yazmak için lütfen giriş yapınız.
Herkese açık olan yorum girişleri SPAM mesajlar nedeniyle sadece üyelerimize açık hale getirilmiştir.

Google Maps üzerinde Konyalılar Restaurant Haritası

Konyalılar Restaurant henüz harita üzerinde işaretlenmemiş. Mekanın yerini aşağıdaki haritada işaretleyebilir ve kaydedebilirsiniz.

Harita yükleniyor...

Adınız Soyadınız: E-posta Adresiniz:anasayfa | hakkımızda | iletişim | blog | RSS
www.neredeneyenir.net | info [at] neredeneyenir.net
© 2007-2019 www.neredeneyenir.net Tüm hakları saklıdır!