üye giriş mekan ekle   @neredeneyenir twitter - bizi takip edin neredeneyenir.net Facebook’ta neredeneyenir.net Android Uygulaması Google Play'de
 
Facebook'da paylaş
Twitter'da paylaş


Ankara | 12 Eylül 2007 17:27

Halimbey Sofrası: Kaburga Dolması, Pide

Evimin çok yakınında olması sebebiyle. Doğma büyüme ve serpilme vakitlerini çıplak gözle gördüğüm harika bir yer. Tüm pideleri harika. Kaburga dolması ilginç bir lezzet. Hizmet kalitesi süper. Çok yoğun olduğunda bile az bekliyorsunuz servisi. Alt katındaki Cumhuriyet Fırını zengin çeşit ve lezzetli ürünleriyle 24 saat açık olması sebebiyle hiç boş olmayan bir yer. Bayram namazı çıkışları.. Sokaklara taşan kuyruklar..

Nasıl gidilir:
Halimbey Sofrası Batı Sitesi Mahallesi 1. Cadde üzeri No:107/A Batıkent/ANKARA Tel:0 312 256 4511


Diğer Ankara Mekanları: Ankara'da Nerede Ne Yenir?
Toplam 4 fotoğraf
Fotoğraf yükle »
Yorumlar Mekan Yetkilisiyim

Ekleyen: Tekinalp KURT
Mekanın web sitesi: -
Yemek Etiketleri:
kaburga dolması pide fırın et
Bu mekanı Gidilecekler ve Favoriler listenize
eklemek veya oylamak için lütfen giriş yapınız.


Halimbey Sofrası için henüz kimse video dosyası yüklememiş...


Toplam 4 fotoğraf
Halimbey Sofrası - Kaburga Dolması, Pide (Halimbey Sofrası ve Cumhuriyet Fırını) Halimbey Sofrası - Kaburga Dolması, Pide Halimbey Sofrası - Kaburga Dolması, Pide Halimbey Sofrası - Kaburga Dolması, Pide (Kaburga Dolması)


01 Mart 2008 12:59
Tekinalp KURT
Web sitesi de varmış.. Google da başka isimle aratıp bulamamıştım önceleri.

http://www.cld.com.tr
03 Mart 2008 22:45
Aydın TANRIVİRAN
Ev ortamını ve lezzetini aratmayan harika bir mekan. Servis ve hizmet güzel. Et yediğimizi anlıyoruz. Paramızın karşılığını aldığımıza inanıyoruz. Ayrıca Feyruz Bey'e ilgisi ve müşteri memmuniyetine verdiği önemden dolayı ayrıca kutluyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.
23 Ağustos 2008 12:50
Murat GECE
Şu an çok açım ve Halimbey'in yemeklerine bakarak az da olsa karnımı doyurmaya çalışıyorum. Ne olurdu ki Halimbey birazcık fiyatları düşürse bir iskender 8 milyon olabilir mi arkadaşlar? Başka yere git örneğin Hosta'da iskender 5 milyon tamam Halimbey'in iskenderi çok güzel olabilir ama fiyatları çok yüksek bunu belirtmek istedim.
12 Eylül 2008 01:12
Sibel AYLA
Bu akşam iftarda oradaydık. Bir tabak salatayı (dubleymiş) 15 liraya bize zorla yedirdiler. 3-5 marul yaprağı ve 1 havuç rendesi için bu kadar para ödeyeceğim hiç aklıma gelmezdi. İçtiğimiz çorbayı saymıyorum ki o da 5 liraydı. 1 kişilik kaburgayı 3 kişi yediğimiz için ve yine 1 kişilik künefeyi 3 kişi yedik diye -salatayı biz istemedik masada zaten vardı- 3 kişi 100 lira verdik çıktık. Ama marul için ödediğim 15 lirayı hiç unutmayacağım. Kesenize uyuyorsa gidin. Bu kadar paraya mehterle karşılayıp bandoyla uğurlamaları lazım.
10 Temmuz 2010 13:55
Sami ÖZÜDOĞRU
Menü fiyatları ve gelen fiyatlar birbirini tutmuyor. Örneğin menüde 1 porsiyonu 7 TL görünen cag kebap önünüze 14 TL olarak çıkıyor. Bu süprize hazırlıklı olun.
21 Ağustos 2010 18:36
Şengül SOLMAZ
Halimbey Sofrası'na geçen yıl Ramazan ayında iftara gittik. Çok memnun kaldık. Bu senede gidelim dedik. Fakat umduğumuz gibi çıkmadı. Resmen aç kaldık ve kazıklandık. Porsiyonlar küçüktü ve tatsız tuzsuz yemekler geldi. Hele künefe rezaletti hic kimseye önermiyoruz cok daha güzel iftarlık yerler var.

Yorum ekleyin, bilgi ekleyin, paylaşın...
Yorum yazmak için lütfen giriş yapınız.
Herkese açık olan yorum girişleri SPAM mesajlar nedeniyle sadece üyelerimize açık hale getirilmiştir.

Google Maps üzerinde Halimbey Sofrası Haritası

Harita yükleniyor...
Yanlış işaretlenmişse düzeltmek için tıklayın »anasayfa | hakkımızda | iletişim | blog | RSS
www.neredeneyenir.net | info [at] neredeneyenir.net
© 2007-2019 www.neredeneyenir.net Tüm hakları saklıdır!