üye giriş mekan ekle   @neredeneyenir twitter - bizi takip edin neredeneyenir.net Facebook’ta neredeneyenir.net Android Uygulaması Google Play'de
 
Facebook'da paylaş
Twitter'da paylaş


Bursa (İnegöl) | 10 Ocak 2008 01:33

Orhan Köfte: Köfte, Piyaz, Sütlü Kadayıf, Şıra

Yıllardır İstanbul'dan Ankara'ya geçerken Orhan Köfte'ye uğramadan edemem. Köfte deyince akla ilk Orhan Köfte geliyor valla. Çok beğeniyorum. Hem kalite hem lezzet hem de fiyatlar uygun. Herkese tavsiye ederim...

Nasıl gidilir:
İnegöl-Bursa Karayolu 2.km
İnegöl BURSA


Diğer Bursa Mekanları: Bursa'da Nerede Ne Yenir?
Fotoğraf yüklenmemiş
Fotoğraf yükle »
Yorumlar Mekan Yetkilisiyim

Ekleyen: Çağla SEVGİ
Mekanın web sitesi: http://www.orhankofte.com
Yemek Etiketleri:
köfte piyaz sütlü kadayıf şıra
Bu mekanı Gidilecekler ve Favoriler listenize
eklemek veya oylamak için lütfen giriş yapınız.


Orhan Köfte için henüz kimse video dosyası yüklememiş...


Orhan Köfte için henüz fotoğraf yüklenmemiş! Sizde varsa bekleriz...


01 Aralık 2008 09:22
Naciye YERLİ
İstanbul'a üniversiteye yerleştirdiğim oğlumun yanından Antalya'ya dönüşte ailemle restoranınızda yemek yedik. Çay içerken görevli arkadaşa rica ettim. Oğlumun adı ORHAN ona bir anı olarak logolu herhangi bir eşya verebilir misiniz dedim. O da yetkililere sorayım dedi ve gitti. Gidiş o gidiş... Sonuçta cam eşya yere düşse kırılır. Bunun için bir insanı kırmaya değer miydi?
29 Haziran 2009 14:15
Baran BALCI
İnegöl'e giderken solda kalan şubede 3 köfte, 3 ayran ve 1 piyaz için 40TL ödedik. Bursa'da yaşayanlar bilir, burası için oldukça pahalı...

Ayrıca porsiyonları muadillerinden küçük.
Bardaklar ve tabaklarda yemek artıkları vardı. İki kez değiştirttik. Bulaşık makinası sorunluymuş ve iyi yıkamıyormuş şeklinde bir cevap aldık. Masalarda pul biberden başka baharat yok. İsteyince de getirmiyorlar.

Bunlara rağmen lezzeti fena değil. Bir de mekan çok güzel. Yeşillikler içinde ferah bir yer. Havuz da var. Özellikle çocuklu aileler için ideal.
26 Aralık 2009 06:34
Aslı TANDA
Doğru bence de porsiyonları küçük. Lezzeti lezzetli geliyor ama arkadaşlar İnegöl'de bütün köftciler aynıdır. Farklı yediğiniz bir şey yok yani.

İnegöl'de yol boyunca bulunan tüm köfteciler pahalı ama Orhan biraz daha pahalı. Nedenini çözemedim. Mekan olarak daha güzel derseniz evet derim ama unutmayın biz lezzet arıyoruz.

Ayrıca sahipleri ve garsonları da biraz kendilerini beğenen bir tavırda...
02 Ağustos 2010 22:07
Fatih ENGİN
Müşterisi arttıkça hizmet kalitesi düşen, köfte yanında aldığınız piyaz veya yoğurt ve meşrubat için neredeyse köfte kadar para ödediğiniz, hesabı ödemek için mutlaka sizinle ilginenen garsonu beklemek zorunda kaldığınız bir mekan.
Ama tüm bunlar benim için sorun değil yeter ki lezzet güzel olsun diyorsanız gidebileceğiniz bir yer.
03 Eylül 2010 17:35
Ali OKUMUŞ
Çok güzel bir yer. Başarılarının devamını diliyorum. Geçenlerde Gemlik şubesinde yemek yedik. Çalışanları ve patronları güleryüzlü. Hepsine çok teşekkür ediyorum.
09 Mart 2011 12:44
Atakan ÇELİK
Arkadaşlar, burası çok güzel bir yer. Kötü yorum yazanların kötülemek amacıyla bunları söylediğini düşünüyorum. Deneyip kendiniz görün.
25 Ağustos 2011 10:55
Hasan DEMİRBİLEK
İnegöl’e 2 km kala 24/08/2011 tarihinde müessesenizde saat 13:30-14:30 saatleri arasında köfte yedik ve 71.00 TL hesap ödedik.
Tam pişmemiş köfte ikram ettiler. Sütaş ayran olmasına rağmen bize Şen ayran diye ismi duyulmamış ayran ikram etmek istediler. Kendi çabamızla ayranları değiştirdik. Yemek sonrası ise zehir gibi bir çay ikram edildi. Çayları içmeyerek iade ettik. Çay ocağında bulunan zat ise müşteri memnuniyetinden bihaber alaylı şekilde gülerek olayı izlemiştir.
Konunun özeti hizmet çok kötü.

Yorum ekleyin, bilgi ekleyin, paylaşın...
Yorum yazmak için lütfen giriş yapınız.
Herkese açık olan yorum girişleri SPAM mesajlar nedeniyle sadece üyelerimize açık hale getirilmiştir.

Google Maps üzerinde Orhan Köfte Haritası

Orhan Köfte henüz harita üzerinde işaretlenmemiş. Mekanın yerini aşağıdaki haritada işaretleyebilir ve kaydedebilirsiniz.

Harita yükleniyor...

Adınız Soyadınız: E-posta Adresiniz:anasayfa | hakkımızda | iletişim | blog | RSS
www.neredeneyenir.net | info [at] neredeneyenir.net
© 2007-2019 www.neredeneyenir.net Tüm hakları saklıdır!