üye giriş mekan ekle   @neredeneyenir twitter - bizi takip edin neredeneyenir.net Facebook’ta neredeneyenir.net Android Uygulaması Google Play'de
 
Facebook'da paylaş
Twitter'da paylaş


Bursa | 18 Mart 2008 23:08

Yeni Hacıbey Kebapçısı: Pideli Köfte

Hayatınızda yiyebileceğiniz en lezzetli pideli köfteyi bu mekanda yersiniz.

Nasıl gidilir:
Kayhan Çarşısı Güveri Sokak No:4


Benzer Mekanlar:
Küçüksaray Pideli Köfte: Pideli Köfte
Diğer Bursa Mekanları: Bursa'da Nerede Ne Yenir?
Toplam 1 fotoğraf
Fotoğraf yükle »
Yorumlar Mekan Yetkilisiyim

Ekleyen: Tayfun SUNNELİ
Mekanın web sitesi: -
Yemek Etiketleri:
pideli köfte
Bu mekanı Gidilecekler ve Favoriler listenize
eklemek veya oylamak için lütfen giriş yapınız.


Yeni Hacıbey Kebapçısı için henüz kimse video dosyası yüklememiş...


Toplam 1 fotoğraf
Yeni Hacıbey Kebapçısı - Pideli Köfte (Pideli Köfte)


30 Mayıs 2008 22:05
İlker SÜNNELİ
Tayfun Bey'e ben de katılıyorum. Çok iyi yapıyorlar pideli köfteyi. Verdikleri kaliteli hizmet için teşekkür ederiz. Bursa halkı ve kendi adımıza kaliteli hizmetlerinizin devamını dileriz. Bir de bu güzel mekanın yeni yerinde, buraya mahsus spesiyal adında yeni bir tat var. Bu yiyeceğe bayılacaksınız, denemenizi isterim.
01 Haziran 2008 13:53
Uğur PEKTAŞ
Pideli köfteyi çok ama çok beğendim.
20 Eylül 2008 17:04
Özlem ERDEM
Bence o kadar da abartığınız kadar iyi değil. Bir kere köftelerin çok ağır bir kokusu var. Lütfen arkadaşlar mükemmelden bahsetmiyoruz. Biraz gerçekçi olalım. Bir kere hizmet "0"...
24 Eylül 2008 08:51
Eser SAHiLLiOGLU
Özlem hanım,
Hizmetin neden sifir oldugunu aciklayabilir misiniz?
Koftelerin cok agir kokusu nedeniyle iyi olmadigini ogrendik. Ama hizmet neden sifir? Onu da aciklayabilirseniz tum site ziyaretcilerimiz bu konuda bilgi sahibi olacaktir.
28 Ekim 2008 23:27
Ergun SÜNNELİ
Özlem hanım, şuan gerçekten ben de merak ettim hizmetin ve tadın nesi sıfır? Burada bir gerekçe verdiysek sebebini de paylaşıyoruz!
29 Kasım 2008 18:49
Özlem ERDEM
Sanırım anlamak istemiyosun. Köfteler kokuyor çok ağır bir kokusu var. Herhalde hayatımızda ilk defa köfte yiyor değiliz.
Personel yere düşen çatalı tekrar kullandırabiliyor. Hizmet bu mu yani... Bence eleştiriye eleştiri yapılacağına ilgililer çözüm üretsinler.
01 Aralık 2008 15:51
Eser SAHiLLiOGLU
Ozlem hanim,

En kotu lokantada bile yere dusen catal veya bicak kullandirilmaz. Kimse boyle hicbir getirisi olmayan basitce bir hareket ugruna isletmesinin adinin lekelenmesine izin vermez. Uzulerek soylemeliyim ki bu biraz acimasiz ve gerceklere cok da uymayan bir elestiri olmus.

Ben boyle bir duruma ihtimal vermiyorum. Eger gercekten olmussa aklima gelebilecek tek olasilik bunu acemi veya yeni ise girmis tecrubesiz bir kominin yapmis olabilecegi. Ancak oyle olsa bile bu bir mekana veya isletmeye maledilemez ve adini kirletmek icin kullanilamaz.

Benim asil merak ettigim, yere dusen catali tekrar kullandirmak isteyen kimdi? Kullandirmak istediklerinde sizin tepkiniz ne oldu? Oradaki yetkilileri uyardiniz mi? Uyardiysaniz yetkililerin tepkisi ne oldu?

Site editorleri olarak ozellikle sormamiza ragmen ve siz de ikinci kez yorum yazmaniza ragmen yasadiginiz sorunlari malesef detayli yazmiyorsunuz. Bu da yorumunuzun gercekciligi konusunda bizi supheye dusurmekte.

Ek olarak, site editorleri olarak yakinda yapacagimiz Bursa gezisinde Yeni Hacıbey Kebapçısı'na ozellikle ugrayacak; mekani, hizmet kalitesini gorecek ve yemekleri bizzat test edecegiz...
06 Eylül 2010 12:51
Tevfik DOĞDU
Ben gençlik yıllarımdan bu yana bu işletmeye giden birisiyim ve gerek hizmet gerekse lezzet bakımından çok memnunum, aradan geçen bunca yıla rağmen hep aynı tat aynı lezzeti veriyorlar artık ailem ve çocuklarımla gidiyorum. Herkese de tavsiye ederim. Özlem Hanım'a bile...
07 Eylül 2010 15:42
Ahmet KAYA
Ben 1991 senesinden beri oraya gidiyorum. Köfteleri harika. Hizmet konusundada dört dörtlükler. Buradan kendilerine teşekkür ederim.

Yorum ekleyin, bilgi ekleyin, paylaşın...
Yorum yazmak için lütfen giriş yapınız.
Herkese açık olan yorum girişleri SPAM mesajlar nedeniyle sadece üyelerimize açık hale getirilmiştir.

Google Maps üzerinde Yeni Hacıbey Kebapçısı Haritası

Harita yükleniyor...
Yanlış işaretlenmişse düzeltmek için tıklayın »anasayfa | hakkımızda | iletişim | blog | RSS
www.neredeneyenir.net | info [at] neredeneyenir.net
© 2007-2019 www.neredeneyenir.net Tüm hakları saklıdır!